КИЇВ ТАКСІ

Телефони служби таксі:
(044) 502-0202
(050) 502-0202
(066) 502-0202
(068) 502-0202
(092) 502-0202
(093) 502-0202
(095) 502-0202
(097) 502-0202
(098) 502-0202
(099) 502-0202
kyivtaxi.ua

 


Життя сучасної людини насичено подіями і справами, спізнюватися на які просто неможливо: Ваші діти грають у першому в житті спектаклі, Вас чекає літак, а за цим довгоочікувана відпустка, у Вас намічається вечеря з партнерами, від якої залежить успіх на роботі. Всі ці та багато інших заходів так важливі, неповторні, а часу на дорогу по столиці іноді потрібно чимало. Замовлення автомобіля в КИЇВ-ТАКСІ – практично єдина можливість встигати скрізь, де Вам так необхідно бути, при цьому робити це в комфортному салоні наших автомобілів, де кондиціонери віють приємною прохолодою, а ввічливі водії КИЇВ-ТАКСІ поспішають доставити Вас як можна швидше.
У компанії КИЇВ-ТАКСІ Ви можете викликати автомобіль цілодобово. Незалежно від часу доби, погодних та дорожніх умов, машина буде подано вчасно і довезе вас до місця призначення без пригод, нервів та затримок. Завдяки майстерності та досвіду водіїв КИЇВ-ТАКСІ, Київ вже не буде Вам здаватися таким величезним, адже наші водії чудово знають місто, мають уявлення про найбільш небезпечні, з точки зору пробок, місця і способи їх об’їзду. Водії КИЇВ-ТАКСІ здатні швидко впоратися з самою непередбаченою ситуацією. Диспетчер КИЇВ-ТАКСІ оперативно підбере найбільш оптимальний маршрут. У разі необхідності вартість проїзду може бути розрахована за таксометром та підкріплена фіскальним чеком. Деякі автомобілі обладнані також терміналами для розрахунку кредитними картками. Ми розуміємо, що Ви ні в якому разі не повинні запізнитися на важливий захід, зустріч, весілля, потяг чи літак. Тому співробітники КИЇВ-ТАКСІ з усією відповідальністю ставляться до своєї роботи.
Для того, щоб зробити замовлення автомобіля в КИЇВ-ТАКСІ, досить зробити телефонний дзвінок, і ми гарантуємо, що автомобіль прибуде в самий найближчий час, щоб доставити Вас на таксі в аеропорт, за місто або будь-яку іншу точку Києва.
Компанія КИЇВ-ТАКСІ є найнадійнішим оператором на ринку пасажирських транспортних перевезень з 2001 року. Серед клієнтів КИЇВ-ТАКСІ є як приватні особи, так і великі організації. КИЇВ-ТАКСІ пропонує Вашій увазі цілий комплекс спеціальних послуг, програм і пропозицій, скориставшись якими, Ви зможете в найкоротший термін дістатися в будь-яку точку міста, викликати таксі в аеропорт або таксі на вокзал для Вашого родича або колеги, відправитися на важливу зустріч в VIP-таксі, здійснити екскурсію по місту або за місто. Нам дуже важливо, щоб кожне зроблене Вами замовлення в КИЇВ-ТАКСІ було вчасно прийнято та виконано.
- Експрес-подача легкових автомобілів
- Обслуговування корпоративних клієнтів
- Можливість здійснити оплату готівкою, по безготівковому рахунку та кредитними картками
- Зустрічі в аеропортах і на вокзалах
- Фіксований тариф
- Трансфер
- Кур’єрська доставка
- Універсал
- Драйвер
- Погодинна оплата
- Он-лайн замовлення на сайті taxi.com.ua
- Замовлення таксі по Skype
Для корпоративних клієнтів:
- Контроль за поїздками
- Регулярність звітів про надані послуги
- Виділення спеціального корпоративного номеру для експрес-замовлення
Якщо Ви не знайшли в цьому списку необхідної послуги, зателефонуйте в КИЇВ-ТАКСІ, і ми спробуємо Вам допомогти.
Компанія КИЇВ-ТАКСІ рада представити своїм клієнтам послугу замовлення таксі в місті Київ. Життя столиці не завмирає ні на секунду. Тисячам людей щохвилини потрібно потрапити з одного району міста в інший, відправити квіти і подарунки рідним і близьким людям, діловим партнерам, доставити ділову кореспонденцію.
Ну як тут обійтися без допомоги?!! Компанія КИЇВ-ТАКСІ готова виконати будь-яке Ваше бажання, надавши різноманітні транспортні послуги. До ваших послуг – досвідчені водії та завжди високий рівень сервісу, замовлення таксі по місту, за місто, в аеропорт, вокзали. Доступні ціни за гнучкими тарифами на будь-який самий вимогливий смак Вас приємно здивують.
Якщо у вас є зауваження стосовно роботи нашої компанії або пропозиції щодо поліпшення якості обслуговування, а також з питань співробітництва, звертайтеся до адміністрації КИЇВ-ТАКСІ за телефоном: (044) 502-0200.
КИЇВ-ТАКСІ надає всім своїм клієнтам накопичувальну систему знижок. Тепер кожному, хто скористається послугою КИЇВ-ТАКСІ, надається можливість придбати дисконтну карту на всі наступні поїздки всього за одну гривню! Крім того, ви можете замовити дисконтну картку у адміністратора за телефоном: (044) 502-0200, вам відправлять вашу карту поштою. Дисконтна карта є накопичувальною, і вона дає право отримати знижку від 5-ти до 10-ти відсотків на всі послуги КИЇВ-ТАКСІ. Розмір знижки залежить від числа поїздок – до п’ятдесяти – 5%, до ста – 7%, понад сто поїздок – 10%. Для того, щоб отримати знижку, потрібно назвати номер своєї карти оператору перед поїздкою.
Ми раді бути для Вас вашими надійними і вірними партнерами!

 


Повідомити про помилку

  • Реклама

    Такси 725

    Такси Мотор

    форум Такси сервис