ЕКСПРЕС ТАКСІ (Київ)

Телефони служби таксі:
(044) 239-1515
(050) 239-1515
(096) 239-1515
(063) 239-1515
express-taxi.ua

 


Таксі (Київ) – одна з найактуальніших та затребуваних послуг в столиці нашої країни. Велике місто диктує свої умови і вимагає беззаперечного підпорядкування своїм правилам, одне з яких – “бути в потрібному місці і в потрібний час”.

Ви хочете оперативно і з комфортом доїхати до потрібного місця? Шукаєте недороге таксі? Зверніться в “Експрес-Таксі”. Ви робите замовлення таксі – Київ робить крок назустріч.

Жителі Києва, Херсона і Львова вже упродовж багатьох років впізнають автомобілі “Експрес-Таксі” на вулицях свого міста, в аеропортах і на привокзальних площах.

Компанія була заснована в 1999 році і протягом всього часу постійно удосконалювалася. Зараз “Експрес-Таксі” – це єдиний сервіс. До ваших послуг цілодобово 7 днів на тиждень без вихідних працюють наступні служби:
служба вантажоперевезень;
служба аварійного відкриття замків;
найдешевше таксі в Києві;
служба вантажного таксі;
служба технічної допомоги на дорозі і евакуація автомобілів;
служба VIP -перевезень.

Що ж найголовніше для тих, хто користується послугами таксі? Швидше за все, це можливість викликати таксі в Києві дешево, з комфортом і в найкоротші строки. З цим важко посперечатися, чи не так? У “Експрес-Таксі” не сперечаються з клієнтами, а навпаки, намагаються задовольнити їх побажання, надаючи при цьому оптимальний сервіс.

 


Повідомити про помилку

  • Реклама

    Такси 725

    Такси Мотор

    форум Такси сервис